JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

OUTLET

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module , Bedraad, Ethernet, 1250 Mbit/s


  •   Morgen Gratis afhalen in onze winkel
  •   2 jaar garantie op alle elektronica.
  •   Klantenservice, Ma t/m Vr tot 18:00 geopend.
  •   100% Veilig betalen met Worldline.
  •   De nummer 1 op tweakers!
  • meer info...
  • Fabrikant : TP-LINK
  • Model : TL-SM321B
  • EAN : 6935364030520

  • Levertijd : 1-3d

1 Product(en) in Voorraad

Prijs : €22.58

Specificaties


Bandbreedte
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Certificaten
Certificering FCC, CE
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Fabrikant
Merk TP-LINK
Netwerk
Maximale afstand 10000 m
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Hostinterface Ethernet
Prestatie
Plug and play Ja
Protocollen
Ondersteunde netwerkprotocollen CSMA/CD, TCP/IP

Beschrijving


Spotlight:
- WDM Bi-Directional SFP Module
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

Features
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
- TX: 1310nm / RX: 1550nm
- Internal +3.3V Power Supply
- In pairs with TL-SM321A
- Plug-and-Play
- Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices
Deel artikel
Delen via E-Mail
Delen op Facebook Delen op Twitter

There are currently no testimonials.